HaberlerLitecoin

Litecoin Vakfı: Atari İle Ortaklık Kurduk

Litecoin Vakfı'ndan yapılan resmî açıklamada Atari ile ortaklık kurulduğu belirtildi.

Litecoin Vakfı ve Atari arasında yeni bir anlaşmaya imza atıldı. Normalde birbirinden tamamen bağımsız olan 2 şirketin bir araya gelmesine kripto paraların sebep olduğu açıklandı.

Atari’nin kendisine ait olarak üretime geçirdiği Atari Token için Litecoin Vakfı’ndan destek görecek olduğu, bu sayede 2 şirketin birbirleri ile daha fazla hızlı hareket etme gücü elde edecek oldukları ifade edildi. Kripto para birimi yatırımcılarını da şaşkına çeviren bu olay ile ilgili hem Litecoin Vakfı tarafından hem Atari tarafından kamuoyuna gün içerisinde yeni bir açıklama gelmişti.

Atari CEO’su Fred Chesnais, Atari ağında LTC’nin çok daha aktif olarak kullanılabilecek olduğunu, bu sayede kullanım kolaylıkları ve düşük komisyonlar nedeniyle özellikle LTC Vakfı ile hareket etmenin kendileri için son derece önemli bir adım olduğunu açıkladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu