Kripto ParaLitecoin

Litecoin Yüzde 28 Değer Kazandı, Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Yükseldi

Piyasanın toplam değeri milyarlarca dolar arttı.

Kripto para piyasaları bugün uzun süredir görmediği yükselişleri gördü. Litecoin son zamanların en büyük yükselişini bugün yaşadı. Kripto para fiyatlarındaki düşüşler can sıkıcı olmuş ve ayı piyasası da bitmek bilmez bir süredir devam eder hale gelmişti. Piyasadaki olayların arkasından Bitcoin’i düşüren etkenler Litecoin fiyatını ve diğer farklı kripto para birimlerinin fiyat ve piyasa hacmini düşürürken, bugün beklenmeyen bir hızla yükseliş başladı. Yatırımcılar tekrar alım yapmaya başladı ve kripto para piyasalarında beklenenden çok fazla yükseliş olabileceğini hayal etmeye başlarken, Litecoin %28 oranında değer kazanarak son ayların en büyük 24 saatlik yükselişini gün içerisinde yaşamış oldu.

Bitcoin ise 5 milyar dolara yakın piyasa hacmi değer artışı ile gün içerisinde en çok değer kazanan kripto para birimlerinden birisi oldu. Bitcoin’e sahip ve panik satış yapan yatırımcıların pişmanlığı ise gün sonuna doğru sosyal medyaya ve kripto para sayfalarına yansıdı. 3.400 dolardan panik satış yapanlar 3.600 doları gören Bitcoin fiyatının bu kadar kısa vadede bu seviyeye çıkmayacak olduklarını düşündüklerini ve fiyatın yükselmesi sebebiyle pişmanlıklarını ifade etmeye başladılar.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı