binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerLUNA-LUNC-USTC Fiyatı Neden Yükseldi? İşte Tüm Bilinenler

LUNA-LUNC-USTC Fiyatı Neden Yükseldi? İşte Tüm Bilinenler

Yaşanan gelişmeyle birlikte Do Kwon bağlantılı LUNA, LUNC, USTC fiyatı ani bir yükseliş yaşadı. İşte tüm bilinen detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Terra Classic (LUNC), Terra USD (USTC) ve Terra (LUNA) fiyatları kısa bir süre önce gelen haber ile birlikte bir miktar yükseliş yaşadı.

Yükselişler, Karadağ merkezli yerel bir gazete olan Vijesti’nin söz konusu altcoinlerin kurucusu olan Do Kwon’un cezasının ev hapsine çevrilerek Kwon’un serbest bırakılacağını iddia etmesinin ardından geldi.

Terra (LUNA) ekosistemi 2022 yılının Mayıs ayında bir çöküş yaşamış ve yaklaşık 40 milyar dolarlık varlığı kripto para piyasasından silmişti. Kripto para dünyasının önemli bir kısmı Do Kwon’un ponzi şeması yürüten bir dolandırıcı olduğunu düşünüyor. Kwon, UST isimli stablecoininin 1 dolara olan sabitliğinin sürdürülebilmesi için milyarlarca ek LUNA tokeni basmış ve bu altcoinin değerinin neredeyse sıfırlanmasına neden olmuştu.

Bununla birlikte Kwon, Karadağ’dan sahte bir pasaport ile çıkış yapmaya çalışırken yakalanmıştı. O günden bu yana hem ABD hem de Güney Kore Kwon’un iadesinin kendilerine yapılmasını istiyor ancak Karadağlı yetkililer henüz bir karar vermedi. Kwon’un avukatları, cezaların daha hafif olduğu Güney Kore’ye bir iadeyi tercih ediyor.

İlgili Haber  Son Dakika: Do Kwon, Cezası Ev Hapsine Çevrilerek Serbest Bırakılıyor
LUNA fiyatının gelişmenin ardından yaşadığı yükselişi gösteren grafik.
LUNC fiyatının gelişmenin ardından yaşadığı yükselişi gösteren grafik.
USTC fiyatının gelişmenin ardından yaşadığı yükselişi gösteren grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail