Kripto HaberleriHaberlerManchester City Kripto Para Borsası OKX İle Ortak Oldu!

Manchester City Kripto Para Borsası OKX İle Ortak Oldu!

Takip et

Kripto para sektörüne olan ilgi giderek artmaya devam ederken spor dünyasının en önemli isimlerinden Manchester City kripto anlaşmaları ile sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Manchester City eski adı OKEx olan kripto para borsası OKX ile anlaşma yaptıklarını ve OKX borsasının takımın resmi kripto para birimi değişim ortağı olduğunu duyurdu.

Manchester City tarafından yapılan açıklamada, dünyanın en büyük ikinci kripto borsası OKX’in spor ve eğlence dünyasındaki ilk girişimi olan bu ortaklığın kulübün spor operasyonlarına ek olarak Manchester City erkek ve kadın takımlarını da kapsayacağı belirtildi.

OKX borsası logosunun kulübün Etihad Stadyumu ve Akademi Stadyumu’nda bulunacağını söyleyen Manchester City, iki tarafın birlikte ek projeler araştıracağını ifade etti.

City Football Group Operasyon Direktörü Roel De Vries taraflar arasındaki anlaşma ile ilgili şunları söyledi:

“Spor dünyasına girmeyi planlayan OKX’i bugün Manchester City’nin Resmi Ortağı olarak ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Yeni ortaklık, ortak inovasyon, başarı güdüsü ve ilgili sektörlerimizin en ileri noktasında olma değerlerimizi uyumlu hale getiriyor.

OKX’in farklı kitleleri hedeflemeye yönelik geniş ve kapsayıcı yaklaşımı, bizim yaklaşımımızla örtüşüyor. Ortaklık boyunca birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

OKX CEO’su Jay Hao ise dünyanın en sevilen ve en başarılı takımlarından biri olan Manchester City ile ortak olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek devam etti:

“Futbol ve kripto sektörünün paylaştığı ortak değerler vardır. Her iki sektör de herkes içindir ve toplum içinde kapsayıcılık yaratırlar.

OKX için Manchester City, futbolun insanların hayatlarında olumlu bir fark yaratması ve insanları güzel oyunun ortak bir sevgisi etrafında bir araya getirmesi gereken etkiyi temsil eden bir kulüptür.

Futbol dünyasında bu topluluk ruhunu kutlamak için Manchester City’nin resmi kripto ortağı olarak Premier Lig’e ilk kez giriyoruz.”

Tarafların yaptığı açıklamada anlaşmanın değeri hakkında hiçbir bilgi verilmez iken sadece anlaşmanın çok yıllı olarak yapıldığı belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları