coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriCraig WrightMcAfee 1, Wright 2: Benden Korkuyorlar!

McAfee 1, Wright 2: Benden Korkuyorlar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının ”istenmeyen, gerçekdışı” isimleri her konuştuklarında tepki çekiyorlar, eğlendiriyorlar. Sadece bunu başaran 2 isim var. Birincisi John McAfee, ikincisi ise daha yeni Binance ve neredeyse tüm kripto para borsalarının sahiplerinin tepkisi ile karşı karşıya kalan Craig Wright.

Craig Wright, bugün son günlerde yaşanan delist olayları hakkında açıklama yaptı ve kendisinden korkanların kendisine karşı harekete geçtiğini iddia etti. Kripto para dünyasının kendisinden korktuğu için bu tür hareketlere başvurmak zorunda kaldığını açıklayan sözde Bitcoin ve kripto para birimlerinin yaratıcısı, kripto paraların kendisine göre insanüstü sahibi olan Craig Wright, kripto para pazarının yöneticilerine karşı dava açacak olduğunu iddia etti.

Madem Satoshi sensin, ne duruyorsun?

Bazı kripto para yatırımcıları ise bugün Satoshi Nakamoto’nun en az 10 milyar dolardan daha fazla Bitcoin varlığı olduğunu, Craig Wright’ın gerçek Satoshi ise neden bu gücü kullanmadığı ve kendisini kanıtlamadığını sordu. Hiçbir zaman bu tür sorulara yanıt veremeyen veya kaçamak yanıtlar veren Craig Wright bu soruya da asla yanıt vermedi ve veremeyecek olduğu bir kez daha tekrarlandı.

Pazarın yöneticilerinin kendisinin gücünden korktuğunu iddia eden ancak hiçbir zaman bu gücü gösteremeyen Craig Wright, sadece sektörün yöneticileri değil, kripto para dünyasında kendisine karşı olanlara da art arda davalar açmaya başlamak zorunda olduğunu iddia etti.

Bazı kripto para yatırımcıları ise Craig Wright ile ”yargıca Satoshi Nakamoto olduğunu nasıl kanıtlayacaksın, en az 10 milyar dolarlık servetinin çok az kısmını göstererek mi?” dedi. Kripto para pazarında Craig Wright’a asla inanılmaması, dolandırıcılık ve güç toplamak amacı ile insanları kendisine çektiği sektörün ünlü isimlerince belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail