Ana SayfaAltcoinMercedes-Benz ile Bu Altcoin Arasında Dikkat Çeken Bir Ortaklık Kuruldu!

Mercedes-Benz ile Bu Altcoin Arasında Dikkat Çeken Bir Ortaklık Kuruldu!

Takip et

Mercedes-Benz Grubu’nun bir parçası olan Daimler Güneydoğu Asya, Blockchain teknolojisine dayalı bir veri paylaşım ağını duyurdu ve bu ürününü piyasaya sürmek için Ethereum katman 2 ölçeklenebilirlik platformu Polygon’dan (MATIC) altcoininden yararlanacağını açıkladı.

Acentrink olarak adlandırılan yeni veri paylaşım platformu, işletmelerin merkeziyetsiz bir ortamda veri alıp satabilmelerine ve ticaret yapmalarına olanak sağlayacak.

Daimler Güneydoğu Asya ile Polygon (MATIC) Altcoini Arasında İşbirliği Duyurusu Yapıldı

Yeni platform, Daimler Güneydoğu Asya ve Polygon arasındaki ortaklıktan oluşuyor. Ayrıca, kullanıcıların sigorta bilgileri, klinik araştırmalar ve daha fazla farklı veriyi takas etmelerine olanak tanıyacak.

Polygon’un kurucu ortağı  attığı tweet ile Mercedes-Benz ile ortaklığı duyurdu:

“Bu girişim, Polygon ağının en iyi markalar tarafından yaygın bir şekilde benimsendiğini gösteriyor. Polygon, işletmelerin güvenebileceği en iyi Blockchain platformlarından biri olarak potansiyelini sergilemeye devam ediyor.”

Tüm işlemler Polygon ağında gerçekleşecek olsa da, kullanıcılar veriler için kripto para yerine stablecoin ile ödeme yapabilecek. Sonuç olarak, Polygon üzerindeki işlem maliyetleri ağın yerel kripto para birimi olan MATIC kullanılarak ödenencek.

İlgili Haber
Polygon (MATIC), Ethereum İçin Devrim Yaratabilecek Yeni Güncellemesini Sundu!

Ayrıca, Polygon Blockchain’i kısa süre önce Ethereum ağ güvenliğini temel alarak önemli ölçüde daha yüksek verim sunan zkEVM çözümünü tanıtmıştı.

Veri paylaşımı çok hassas ve çoğu zaman tartışmalı bir konu olmasına rağmen, çevrimiçi hizmetlerin artmasıyla birlikte çeşitli sektörlerde veri paylaşımına duyulan ihtiyaç arttı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları