BitcoinHaberler

Miami Belediye Başkanı Açıkladı: “MiamiCoin Tut Bitcoin Kazan!”

Ülkelerden sonra şehirler de dijital para yarışına girdi!

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, şehrin sakinleri için bir “Bitcoin verimi” planladığını açıkladı.

Bu girişim Suarez’in Miami’yi kripto ve Blockchain merkezi olarak tanıtmak için bu yıl yaptığı birkaç hareketten biri ve şehrin ABD’deki en büyük kripto merkezi olma planlarının bir parçası.

İlgili Haber
Belediye Başkanı'ndan Bitcoin Açıklaması! "Keşke Alsaydık"

Miami kendi kripto para birimi MiamiCoin’in bu yılın başlarında piyasaya sürmesinin ardından 21 milyon dolardan fazla kazandı.

Belediye Başkanı Suarez, bu gelirin yıllık hale gelmesi halinde Miami’nin yıllık vergi gelirinin yaklaşık beşte birine denk geleceğini açıkladı.

Belediye başkanı, şehir bu rakamı beşle çarpmayı başarırsa şehir vergilerine olan ihtiyacı ortadan kaldırmanın teorik olarak mümkün olabileceğini söyledi.

MiamiCoin ile Bitcoin Kazanılacak!

Yaptıkları kripto para atımları ile büyük ilerleme kaydeden Miami Belediyesi, asıl bombayı patlattı.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, CoinDesk ile yaptığı röportajda Miami halkının MiamiCoin ile Bitcoin kazanabileceğini açıkladı. Eğer vatandaşlar MiamiCoin stake ederse bunun karşılığında Bitcoin kazanabilecekler.

Bu yolla MiamiCoin’in kullanımını teşvik etmek isteyen Miami Belediyesi, her geçen gün yaptığı atılımlar ile biraz daha kripto para gündemine oturuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu