AltınBitcoinHaberlerKripto Para

Michael Saylor Bitcoin’de Daha Fazla Düşüş Beklemiyor!

MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, Bitcoin hakkında konuştu.

KÜnlü Bitcoin boğası ve MicroStrategy’in CEO’su Michael Saylor, CNBC’nin Squawk Box programına katılarak Bitcoin’e (BTC) dair önemli açıklamalarda bulundu.

“İnsanlar Bitcoin’in Kalıcı Olduğunu Anladı!”

İlk olarak ABD’li senatörler Cynthia Lummis ve Kirsten Gillibrand’ın dün sunduğu “Bitcoin Yasası” ile ilgili konuşan Saylor, ABD Hazine Bakanı Janet Yellen’ın kripto paraların ABD’nin geleceği için çok önemli olduğuna dair konuşmasına atıf yaptı.

“İnsanlar artık Bitcoin’in kalıcı olduğunu ve benimsenmesinin arttığını anlamaya başladı.”

Saylor ayrıca dün attığı twitte ise şu ifadelere yer vermişti:

“Bitcoin, geleneksel bankaların, kamu şirketlerinin ve kurumsal yatırımcıların katılımını kolaylaştıracak, hızlandıracak ve tüm dijital varlık endüstrisini büyütecek düzenleyici netlikten faydalanacaktır.”

“Bitcoin’in Daha Fazla Düşmesini Beklemiyorum!”

Ünlü CEO’ya ikinci olarak Bitcoin’in düşmesini bekleyip beklemediği soruldu.

Bu soruya hayır cevabını veren Saylor, Bitcoin şüphecilerinin yanıldığını söyledi:

“Bitcoin sıfıra gitmeycek çünkü hükümetler Bitcoin’i yasaklamadı ve aynı zamanda onu benimsemenin ve düzenlemenin yollarını arıyorlar.

Bu bağlamda BTC kesinlikle sıfıra gitmeyecek aksine 1 milyon dolara doğru gidecek.”

“Bitcoin Altından Daha İyi!”

Bitcoin’in açık ara altın ve benzeri şeylerden daha iyi olduğuna dikkat çeken Michael Saylor, Bitcoin şuanda altının piyasa değerinde olsaydı fiyatı 500.000 dolar olacağını belirtti.

Saylor ayrıca, BTC ile aynı güvenlik ve benimseme düzeyine sahip bir ağ oluşturulmak istense ve buna 500.000 dolarlık finansman sağlansa bile Bitcoin gibi bir ağın oluşturulmasının imkansız olduğunu söyledi.

“Zira Bitcoin kopyalanamayacak ve benzersiz bir blok zinciridir.”

Son olarak MicroStrategy’nin Mart ayı sonu itibariyle yaklaşık 129.000 Bitcoin’i bulunuyor ve Saylor yaptığı açıklamalarda Bitcoin’lerini asla satmayı düşünmediklerini dile getiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu