AnalizBitcoinHaberler

Michael Saylor Bitcoin’de Dibi Bulmak İçin Takip Ettiği Veriyi Açıkladı!

Bitcoin'de dip neresi olacak?

Bitcoin‘in 30.000$ etrafındaki bir aşağı bir yukarı hareketleri yatırımcıların kafasını karıştırırken yön tayini giderek zorlaştı.

Testere modunu açan Bitcoin kısa sürede hem long hem short pozisyon açanları üzerken, altcoinlerde yatay seyrin devam ettiğini görüyoruz.

Bitcoin’in 30.000$’ın etrafında uzun süre oyalanması ve hem yükselmekte hem de düşmekte zorlanması burası dip olabilir mi? sorularını gündeme getiriyor.

Daha önceki analizlerimizde de aktardığımız üzere Bitcoin ve altcoinlerde yeni alım için erken olduğunu düşünüyoruz. Bu süreçte ara bir ralli yaşanırsa (ki beklentimiz o yönde) bunu zararda bekleyen pozisyonları azaltmak için değerlendireceğiz.

Bize göre yeni alım ve maliyet azaltmak için en ideal nokta haftalık ma200 gibi görünüyor. Bu da şu sıralar 22297$ seviyelerinden geçiyor.

Mart ayında verdiğimiz hedefler ve beklentilerimizle ilgili aşağıdaki haberi okuyabilirsiniz.

İlgili Haber
Bitcoin'de Ölüm Kesişimi Var! Tarihsel Olarak Fiyatı Nasıl Etkiledi?

En büyük kurumsal Bitcoin alıcısı Microstratgy CEO’su Michael Saylor’da buna benzer bir paylaşım yaptı.

Bitcoin’de ideal dip seviyesi arayanlar için 4 yıllık hareketli ortalamanın güzel bir veri olduğunu dile getiren CEO, “teknokratlar ve maksimalistler için en iyi Bitcoin fiyat sinyali 4 yıllık hareketli ortalamadır.” dedi.

4 yıllık hareketli ortalama 200 haftalık ortalama ile hemen hemen aynı bölgeye denk geliyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu