BitcoinHaberler

Michael Saylor’dan Bitcoin Paylaşımı “3562$’ın Altına Düşerse…”

Michael Saylor Bitcoin konusunda paylaşım yaptı.

Bitcoin fiyatındaki dalgalanma bireysel yatırımcılar kadar kurumsal yatırımcıları da ilgilendiriyor.

Son dönemde Bitcoin’de yaşanan dump ve ayı piyasası yorumları, kurumsal yatırımcılar tarafında yeni bir satış dalgasını tetikler mi sorusunu akıllara getiriyor.

Bildiğiniz üzere elinde 129,218 Bitcoin’i bulunan MicroStrategy’nin maliyeti 30700$ seviyelerinde. Fiyat dün bu seviyenin 1000$ altına kadar sarksa da bugün yeniden MicroStrategy’nin ortalamasının üzerinde işlem görüyor.

Fiyat MicroStrategy’nin ortalamasına bu kadar yaklaşmışken CEO Michael Saylor’dan bir paylaşım geldi.

HODL etmeye devam edeceklerini belirten CEO, satmalarını gerektirecek bir durum olmadığını fiyat 3562$’ın altına inerse dahi mevcut durumu idare edebilecek varlıkları olduğunu ifade etti.

“MicroStrategy’nin 205 milyon dolarlık bir kredisi var. Bu kredi karşılığında teminat olarak 410 milyon dolar tutması gerekiyor. Şirketin rehin verebileceği 115.109 Bitcoin’i var. BTC fiyatı 3562$’ın altına düşerse şirket başka teminatlar verebilir. HODL”

Bitcoin fiyatının Microstrategy maliyeti altına düşmesiyle beraber “acaba şirket satış yönlü pozisyon alacak mı?” soruları gündeme gelmişti. Ancak Saylor, 3562 dolar seviyesine kadar satış yönlü pozisyon almayacaklarının sinyalini vermiş oldu.

Öte yandan Saylor Bitcoin’deki düşüş nedeniyle endişeli görünmüyor. Ünlü CEO dün yaşanan dump sırasında da kendisini McDonalds çalışanı olarak gösteren bir resim paylaşarak esprili bir dille “işe dönme zamanı” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Bekir

29 u gördü şu an ya teminat arıyor yada atlayacak yüksek bir bina


Başa dön tuşu