Kripto HaberleriAltcoinMicrosoft Bitcoin Cash Ödeme Dönemine Geçti

Microsoft Bitcoin Cash Ödeme Dönemine Geçti

Takip et

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olarak dikkat çeken Microsoft Bitcoin Cash ödeme dönemine geçtiğini resmen duyurdu. Bill Gates, aslında kripto paralar ile alakalı olarak çok fazla güven verici açıklamalar yapmamıştı. Ancak Microsoft şirketi, kişisel görüşlerin ötesinde bir kurum olduğunu bir kere daha net olarak gösterdi diyebiliriz.

Microsoft şirketinin altyapı anlamında da yeni seçenekler sunduğu aşikar. Öyle ki atılan yeni bir adım ile birlikte Microsoft, ödeme alternatifleri açısından Bitcoin Cash sistemini tercih etti.

Microsoft Sistemlerinde Bitcoin Cash Altyapısı Aktif Edildi

Microsoft bu ödeme sistemini kullanıcılarının resmi hesaplarında aktif hale getirdi. Aslında piyasaları incelediğimiz zaman geçmişi kripto para açısından çalkantılı bir şirket olsa da yine alternatif geliştirildi. Bu alternatif, birçok ödeme sahibi için en ideal imkanlardan birisi olarak da dikkat çekecek.

Microsoft, Bitcoin Cash ödemelerinde %1,2 oranında ağ maliyeti alacak. Dolayısı ile bu işten çok ciddi anlamda kar elde ederek ilerleyen süreçte yatırımı şekillendirecek. Bu gibi ödeme sistemine yönelik atılan adımlar kripto paraların geleceği için çok önemli. Yakın zamanda aktif olan ve günlük alışverişlerde kullanılabilecek olan LitePay sistemi de bu ödeme sistemlerinden birisi.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde Microsoft şirketinin kendine ait bir kripto para geliştireceğine dair haberler sunuldu. Bu haberlerin doğruluğu ne derece mümkün bilinmez. Ancak Bill Gates, kripto para sistemlerinin başarısının kalıcı olacağına inanmıyor. Dolayısı ile neler olacağını bekleyip göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları