Kripto HaberleriBitcoinMicroStrategy Bitcoin Konferansı Başlıyor! -Canlı Yayın

MicroStrategy Bitcoin Konferansı Başlıyor! -Canlı Yayın

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin alımları ile gündemde olan MicroStrategy, geçtiğimiz yıl düzenlediği “Şirketler için Bitcoin” konferansının 2.sine ev sahipliği yapıyor.

Saylor geçtiğimiz günlerde  “Ürünlerinize, hizmetlerinize veya bilançonuza bitcoin entegre etmekle ilgilenen bir şirketseniz, önümüzdeki hafta bize katılın. Bitcoin stratejisi, hazine, muhasebe, hukuk, teknoloji, ticaret, velayet, ödemeler ve bankacılık alanlarındaki uzmanlardan bilgiler alacaksınız.” diyerek şirketlere seslenmişti.

Toplantı bugün itibariyle başlıyor. Toplantıda MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’in Bitcoin hakkında konuşma yapması bekleniyor.

CANLI YAYIN

Ünlü isimlerin Bitcoin stratejilerini tartışacakları açılış konuşmasını aşağıdaki bağlantıdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

MicroStrategy son olarak bugün 37,865$ maliyetle 660 Bitcoin aldığını duyurmuştu. Şirketin elinde hali hazırda 125,051 Bitcoin bulunuyor. BTC’lerin ortalama maliyeti ise 30,200$ seviyesinde.

İlgili Haber
Son Dakika! MicroStrategy 660 Bitcoin (BTC) Daha Aldığını Duyurdu!

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları