BitcoinHaberler

MicroStrategy’nin Bitcoin (BTC) Konferansına CEO’lardan Büyük İlgi!

Şirketler Bitcoin'i anlamak için çok istekli görünüyor.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’un kurumsal yatırımcılara Bitcoin’i anlatmaya hazırlandığını aktarmıştık.

İlgili Haber
Kurumsal Şirketlere Bitcoin'i (BTC) Anlatacaklar! Yeni Bir Yatırımcı Dalgası Gelir Mi?

Şirket tarafından yapılan duyuruda 3-4 Şubat tarihlerinde “Bitcoin Kurumsal Stratejisine ve Operasyonel Hususlara Genel Bakış” adı altında bir konferans düzenlenerek, kurumsal yatırımcılara Bitcoin ve kripto paraları benimsemesinin önemi ve gerekliliği anlatılacak.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor twiterdan yaptığı duyuruda şirket CEO’larının Bitcoin ve kripto paraları daha yakından tanımak için çok istekli olduklarını ve beklemedikleri bir taleple karşılaştıklarını ifade etti.

Saylor şirketlerin ilgisinden memnun. MicroStrategy olarak 15964$ maliyetle 70469 BTC aldıklarını aktaran CEO herkesi bu fırsattan yararlanmaları için konferansa davet ediyor. Çok kısa sürede %100 getiri elde eden şirketin kazancı diğer şirketlerinde gözlerini kamaştırmışa benziyor.

Toplantıda CEO’lara Bitcoin Macro Stratejisi, Bitcoin Kurumsal Stratejisi, Bitcoin’de Finansman Konuları, Bitcoin’de Yasal Hususlar, Bitcoin’de Muhasebe Konularında geniş bir tanıtım yapılması bekleniyor.

Sektörün önde gelen şirketleri de toplantıya konuşmacı olarak katılacaklar arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu