AltcoinHaberlerKripto ParaMetaverseSAND

Milyar Dolarlık Şirket Bitcoin ve Metaverse Altcoin Portföyünü Açıkladı!

Animoca Brands yatırım portföyünü açıkladı.

Hong Kong merkezli oyun şirketi ve blok zincir devi Animoca Brands bugün yayınladığı raporda yatırım portföyünü açıkladı.

NFT ve metaverse projelerinde de yatırımı bulunan Animoca Brands’ın 340 şirkette toplam 1,5 milyar dolar değerinde kripto ve blok zincir yatırımı bulunuyor.

Animoca Brands’in yatırım portföyünde en popüler oyun projesi The Sandbox dışında GAMEE, nWay, Blowfish Studios ve Grease Monkey Games gibi blok zincir oyunları ve şirketleri de bulunuyor.

Şirket, Nisan ayı sonu itibariyle toplam 98 milyon dolar nakit ve 211 milyon dolar değerinde ve dijital varlık sahibi olduğunu belirtti.

Sahip olunan dijital varlıklar arasında Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) dışında USDC, USDT ve BUSD’nin de olduğu görüldü.

Bunların yanı sıra dijital varlık bilançosuna yansıtılmayan yaklaşık 4,72 milyar dolarlık kripto paranın olduğu, bunların da SAND, QUIDD, PRIMATE, REVV, TOWER ve GMEE olduğu belirtildi.

Animoca Brands, web3 konseptiyle birlikte yükselmeye başlayan blok zinciri oyunlarının ilk gününden itibaren bu alanda aktif rol oynadı.

Özellikle de The Sandbox’ın geliştiricisi Pixowl’un satın alınmasından sonra hem The Sandbox markası hem de Animoca Brands önemli ölçüde büyüme kaydetti.

Son olarak Animoca Brands, bu yılın başlarında bir finansman turunda 5,5 milyar dolarlık değerlemeyle neredeyse 360 ​​milyon dolar toplamıştı.

İlgili Haber
2022 Yılının Favorisi Kripto Tabanlı Oyunlar Olacak!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu