Kripto Para Madenciliği

Milyarder Charlie Munger’dan Kripto Paralar İle İlgili Şok Sözler! “Aşağılığın da Aşağısındalar”

Warren Buffett'ın sağ kolu Charlie Munger, kripto paralara karşı nefret dolu söylemlerde bulundu.

Warren Buffett’ın CEO’luğunu yaptığı Berkshire Hathaway’in başkan yardımcısı Charlie Munger, Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

“Kripto Paralar Çin’in Yaptığı Gibi Tamamen Yasaklanmalı”

Munger, diğer ülkelerin de Çin’e benzer bir adım atarak Bitcoin ve diğer kripto paraları tamamen yasaklamasını talep etti:

“Kripto paralar keşke hemen yasaklansalar. Çinlilere bunu başardıkları için hayranlık duydum.”

Munger ayrıca, yıllardır kripto piyasasına bulaşmadığı için kendisiyle gurur duyduğunu da söyledi.

Geçtiğimiz ay 98 yaşına giren Charlie Munger, dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Warren Buffett’ın sağ kolu olmasıyla tanınıyor.

“Zührevi Hastalık Gibi Yayılıyorlar”

Munger, kripto paraları bir tür zührevi hastalığa benzeten Munger, şimdiye kadarki en sert eleştirisini yaptı ve kripto paraların “aşağılığın da aşağısında” olduğuna inandığını söyledi.

Ünlü milyarder, kripto paraların yalnızca gasp, adam kaçırma ve vergi kaçakçılığı gibi konularda kullanılabileceğini düşündüğünü ifade etti.

Buna ek olarak Charlie Munger, sayıları her geçen gün artan altcoin hakkında da hoşnutsuzluğunu dile getirdi. Munger, insanların kıskançlıklarından dolayı kendi para birimlerini yarattıklarını söyledi.

Buna rağmen, kripto düşmanı tavırlarıyla dikkat çeken Warren Buffett ve Charlie Munger ikilisinin yöneticiliğini yaptığı Berkshire Hathaway, kısa bir süre önce Mastercard ve Visa yatırımlarını elden çıkarıp Bitcoin bağlantılı bir banka olan Nubank’a tam 1 milyar dolar yatırım yapmışlardı.

İlgili Haber
Kripto Para Karşıtı Warren Buffett, Bitcoin Bağlantılı Bankaya 1 Milyar Dolar Yatırım Yaptı!

Berkshire Hathaway, dünyanın en büyük ikinci holding şirketi olarak biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Kalapuya

Tarafsız mantıklı açıklamaları olumlu yada olumsuz haber yapın. Ama siz kripto sitesisiniz. Arkeoloji sitesi değilsiniz. Bu adamı karbon testine tutsanız dinolardan önce yaşamış şahsiyet. Saygın sitenize yakışmaz. Böyle şahsiyetleri arkeoloklara bırakın. 🤞

Mert

Bu fosil bunak adamı dinleyen kripto almasın …sorun değil 😎


Başa dön tuşu