Bitcoin

Milyarder Yatırımcıdan Bitcoin’in (BTC) Düşüşü Hakkında Yeni Tweet

Su Zhu, düşüş ile ilgili imalı bir açıklamada bulundu.

Kripto para sektörü, 2021 yılındaki genel yükseliş dönemini 2022’ye girer girmez geride bıraktığına yönelik sinyal vermeye başladı.

Kasım ayındaki 69.000 dolar rekorundan sonra özellikle geçtiğimiz günlerde 41.000 dolar seviyesine kadar çekilen ve bazı borsalarda 40.000 doları gören Bitcoin (BTC), buna rağmen çok kötü bir durumda olmayabilir.

2 Trilyon Dolar, Alım Fırsatı mı?

Aslında birçok analist 37.000 dolara kadar düşüş beklese de orta vadede yatırımcıların 100.000 doları beklediği biliniyor.

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu da konu hakkında çok imalı açıklamada bulundu. Su Zhu, bugün yayınladığı gönderisinde düşüşe yönelik ipucu verdi.

Zhu, kripto para piyasasının toplam değeri 3 trilyon dolara kadar ulaştığında satış yapmanın ve devamında 2 trilyon dolara düşüş gerçekleştiğinde alım yapmanın çok iyi bir strateji olduğunu belirtti.

Kripto para piyasası kısa süre önce 2 trilyon dolarlık piyasa değerinin dip noktasına kadar çekildi.

Dün yaşanan hafif sıçrama ise kripto para piyasasının toplam değerini 2,1 trilyon dolara çıkardı. Bitcoin an itibarıyla 42.000 dolar direncinin üzerinde kalmak için mücadele verirken Zhu’nun açıklaması aslında oldukça kritik.

Three Arrows Capital‘in diğer kurucu ortağı Kyle Davies de dün yaptığı açıklamasında Bitcoin’in yükseleceğine dair imalı bir tweet atmıştı.

İki önemli ve milyarder ismin şimdi BTC’nin dip yaptığı ve yükselişe geçeceği yönündeki tweetleri ise yakında bunun görülebileceğine işaret etmekte.

İlgili Haber
İki Kritik İsimden, İki Çok İddialı Bitcoin (BTC) Açıklaması!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu