BitcoinHaberler

Milyarları Yöneten İsimden Bitcoin (BTC) Açıklaması: Yüzde 700 Görülecek!

Milyarlarca doları yöneten küresel yatırım şirketi VanEck'in CEO'su, Bitcoin'in %700 gibi inanılmaz bir yükseliş yaşayacağını düşünmekte.

VanEck, şüphesiz dünyanın en büyük ve önemli yatırım şirketleri arasında yer almakta. VanEck’in CEO’su Jan Van Eck ise kendi yatırımının başına lider kripto para birimi Bitcoin’i (BTC) koymuş gibi gözüküyor. Van Eck, BTC fiyatının önümüzdeki dönemde stratosfere çıkacağından emin.

BTC, Altını Zorlayacak

Bitcoin’in mevcut seviyeden %732 yükseliş elde edip 250.000 doları göreceğini vurgulayan. CEO, bunu kendince açıkladı. Van Eck, 6 haneli seviyeye ulaşmanın kısa süre içerisinde olacağını ve bunun büyük bir patlamanın önünü açacağını aktardı. CEO’ya göre BTC, altının toplam piyasa değerinin %50’sini ele geçirecek.

Yatırımcılar bunu altının bir benzeri veya tamamlayıcısı olarak görmekte. Kısaca böyle ifade edilebilir mevcut durum. Bitcoin sınırlı arza sahip ve bu arz oldukça görünür. Bunu değiştirmek çok zor ve neredeyse imkansız. Bitcoin bu sayede yakında altının piyasa değerinin yarısını elde edecek. Bitcoin’in birim fiyatının 250.000 dolara ulaşması 10 yıldan kısa sürebilir. Buna tam bir zaman biçmek zor.”

Bitcoin’in dijitalliği sayesinde çok daha rahat kullanılabilir olduğunu da aktaran yatırımcı, kurumsal kabulün de arttığına değindi. Kendi yatırımcılarından yoğun BTC talebi aldıklarını aktaran VanEck, 80 milyar dolarlık bir fonu yönetiyor. Bu yöneticiye göre lider kripto para birimi Bitcoin şimdiden altına karşı bir tehdit ortaya koymakta.

BTC 2021’de rekor kırıp 69.000 dolara ulaşsa da an itibarıyla bu değerinin bir hayli uzağında.

İlgili Haber
Analist Tom Lee, Kripto Kışı Çoktan Başladı Dedi ve Bitcoin'in Düze Çıkma Şartını Açıkladı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu