binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMinneapolis FED Başkanı Neel Kashkari'den Kritik Bitcoin (BTC) ve Ekonomi Açıklamaları Geldi!

Minneapolis FED Başkanı Neel Kashkari’den Kritik Bitcoin (BTC) ve Ekonomi Açıklamaları Geldi!

FED yetkilisi Neel Kashkari, resmi olmayan bir sohbet sırasında yaptığı açıklamasında Bitcoin ve ekonomi konusunda konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Minneapolis FED Başkanı Neel Kashkari kısa süre önce yaptığı bir açıklamada ABD ekonomisinin çeşitli yönlerine ilişkin görüşlerini paylaştı. Kashkari, FED’in enflasyonu kontrol altına almak için ekonomideki temel talebe odaklandığını söyledi.

Kashkari, Amerikalı tüketicilerin gösterdiği direnç karşısında şaşkınlığını dile getirerek, “Amerikalılar beklediğimden daha fazla harcama yapıyor” dedi. Kashkari ayrıca beklentilerini aşan konut piyasasının sağlamlığına da dikkat çekti.

FED’in mevcut politika duruşu da tartışma konusu oldu. “Şu anda en büyük soru işareti, politikanın şu anda ne kadar kısıtlayıcı olduğu” diye soran Kashkari, enflasyonun gelecekteki yönünü belirlemek için mevcut duruşu bir süre daha sürdürmenin gerekli olabileceğini öne sürdü.

İlgili Haber  Son Dakika: ABD Adalet Bakanlığı, Ethereum Blockchain'ine Saldıran İki Kişiyi Tutukladığını Bildirdi!

Kashkari ayrıca ABD hükümetinin borçları konusuna da değindi. Artan borçla birlikte, %2’lik enflasyon hedefine ulaşmak için yakın vadede daha yüksek borçlanma maliyetlerine ihtiyaç duyulabileceğini söyledi.

Kripto paralar konusunda ise Kashkari Bitcoin’e yönelik kuşkularını yineledi. “Bitcoin’in çok az pratik kullanımı var, bir yatırım aracı ya da para birimi değil” dedi. Ayrıca Merkez Bankası Dijital Para Birimlerinin (CBDC’ler) değeri hakkındaki şüphelerini de tekrarladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail