BitcoinHaberler

Mogo, İpotekli Ev Satışları İçin Bitcoin (BTC) Ödül Programı Başlattı!

Mogo üyeleri yeni bir ipotek ve yenileme için 3100$'a kadar Bitcoin ile ödüllendirilecekler.

Visa’nın USDC hamlesi sonrası hareketlenen Bitcoin’de pozitif haber akışı devam ediyor.

Dijital ödeme ve finans teknolojileri şirketi Mogo, ipotekli ev satışı ve yeniden finasman durumlarında “Bitcoin geri ödeme ödül programı” yaptığını duyurdu.

Mogo üyeleri yeni bir ipotek ve yenileme için 3100$’a kadar Bitcoin ile ödüllendirilecekler.

Mogo kurucusu ve CEO’su David Feller konuya ilişkin şu değerlendirmede bulundu;

“Tıpkı şirketlerin bilançolarına eklediğini gördüğümüz gibi, tüketicilerin finansal portföylerine bitcoin eklediğini görüyoruz. Bu konuda henüz başlangıç ​​aşamasında olduğumuz çok açık.

Bitcoin’in oynaklığı ve spekülatif doğası göz önüne alındığında, kendi paralarını riske atmadan bize katılmanın yollarını arayan çok sayıda Kanadalı var. Bitcoin ödül programımız bu talebi karşılayacak.

Bağımsız bir ipotek komisyonculuğu olarak hedefimiz her zaman üyelerin en iyi oranı ve doğru ipoteği almalarına yardımcı olmak olmuştur. Yeni bitcoin ödül programımız onları 3.100 dolara kadar bitcoin ile ödüllendirecek.

Geleneksel ödül programlarının aksine zamanla değeri yükselen bir değer veriyoruz. 5 yıl önce 3100$’lık Bitcoin ödülü şuanda 350.000$ olacaktı.”

Nasdaq’ta da listelenen Mogo yaklaşık 1 milyon üyesiyle Kanada’nın önde gelen fintech şirketleri arasında yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu