Monero

Monero Hard Forku Yaklaştı

Monero...

Monero hard forku Mart ayında yapılacak ve Mart ayında yapılması beklenen Monero hard forkunun bugünden korkutucu etkileri olabilecek olduğu endişesi yatırımcıları sardı. Bitcoin fiyatında büyük çöküş sürecine sebep olan Bitcoin Cash hard forkundan dolayı artık piyasada hard fork adını duyanların endişe etmesi normal oldu. Bitcoin fiyatının Kasım ayında yapılan BCH hard forkundan sonra fiyatının düşmesi ve rekor seviyede kayıplar olması, yatırımcıları üzen ve piyasadan çıkmalarında etkili olan bir sebepti. Yatırımcılar, Monero hard forkundan ise endişe etmeye başladı ve tekrar Mart ayında zaten düşük olan piyasanın daha büyük oranda düşmesinden endişe etti.

Monero hard forku hangi gün yapılacak?

Monero hard forkunun hangi gün yapılacak olduğu ile ilgili olarak net tarih yok. Mart ayı başında yapılması beklenen hard fork, yatırımcıların piyasada kayıpları ile veya kazançları ile geri dönebilir. Milyarder yatırımcıların Monero’ya verecek oldukları destek ile Bitcoin yatırımlarının piyasada geleceği belirleyecek olan en önemli unsurlardan birisi olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu