binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMonero (XMR) Unutuldu Mu?

Monero (XMR) Unutuldu Mu?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir zamanlar basında ve sosyal ortamlarda kripto para  denildiği zaman akla ilk gelenler arasında olan ve yükselecek olduğuna kesin inanış hakim olan Monero (XMR) ile ilgili son birkaç aydır kritik süreç devam ediyor. Yatırımcıları bünyesine çekemeyen Monero (XMR), düşüş ve yükselişlerden en fazla etkilenen altcoin‘lerden bir tanesi olarak talep görmezken, yatırımcıların büyük bir kısmının da Monero (XMR) yerine diğer farklı altcoin’leri tercih etmekten yana hür iradelerini kullanıyorlar.

Yatırımını daha önceden Monero (XMR) ile değerlendiren yatırımcılar, şimdi ise Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash ile yatırımlarını değerlendirmek konusunda görüş birliğine varmış durumdalar. Bu yaşananların arkasında hem Monero (XMR) ile ilgili konuşulanların daha fazla azalması, hem yatırımcılara pek iyi kar elde ettirememesi durumunun yattığı tahminlerden birisi.

1 Yıl Öncesinde 43 Dolardı

Monero (XMR) 1 yıl önce 43 dolar iken bugün 138 dolar seviyesinde ve 1 yıl önce yatırım yapan kişilere 2.5 kat civarı kazanç sahibi yapmış kripto paralardan bir tanesi. Ancak yeni yatırımcılara pek iyi kazandırmaması dolayısı ile daha geride kalmaya mahkum edilmiş gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail