HaberlerXRP

MoneyGram CEO’su: “Ripple (XRP) ile Sınırları Zorluyoruz.”

Ripple MoneyGram ortaklığı büyümeye devam edecek.

Haziran 2019’da Ripple ve MoneyGram arasındaki ortaklığı duyurmuştuk. Yakın zamanda CNN’den Julia Chatterley’e konuşan MoneyGram Ceo’su Alex Holmes, 18 aylık Ripple ortaklığını değerlendirdi.

Şirketin çevrimiçi müşterilerinde %140, uygulama işlemlerinde ise %220 oranında büyüme kaydettiklerini açıklayan Holmes, 11 aydır art arda üç haneli büyüme rakamlarına ulaştıklarını açıkladı. MoneyGram’ın para transfer yetenekleri Ripple’la birleştiğinde, pandemi dahi büyüme hızlarını kesemedi.

Moneygram Amerika Birleşik Devletleri merkezli Dünya’nın sayılı havale ve ödeme şirketlerinden birisi. Ceo’nun açıklamalarından ortaklık sonrası hem Ripple, hemde MoneyGram cephesinde çok güzel büyüme rakamlarına ulaşıldığı anlaşılıyor.

Ripple ve MoneyGram işbirliği müşterilerin taleplerini çözüm odaklı, inovasyona dayalı bir ortaklık olarak uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor. Bu ortaklıktan memnun olduğunu aktaran Ripple Ceo’su Brad Garlinghouse ‘da MoneyGram üzerinden XRP’ile milyarlarca dolar işlem yapıldığını açıkladı.

Gelecek hedeflerinden de bahseden Holmes, Ripple’ın blockchain ile benzersiz şeyler yaptığını ve bu sınırları zorlamaya devam edeceklerini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu