coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizMorgan Stanley'den Bitcoin Açıklaması!

Morgan Stanley’den Bitcoin Açıklaması!

Bloomberg'e konuşan yatırım bankacılığı devi Morgan Stanley'in yönetim kurulu başkanı James Gorman, Bitcoin'e bir yatırım aracı olarak şüpheyle yaklaştığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin dün çıkan spot Bitcoin ETF onaylamama söylentileri sonrasında sert bir düşüş yaşadı.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Fiyatında Ani Düşüş Yaşandı! Düşüşün Nedeni Ne?

Ancak sonrasında toparlanan BTC 43.000 dolar civarında işlem görmeye devam ederken ABD yatırım bankacılığı devi Morgan Stanley’den Bitcoin yorumu geldi.

Bu noktada Bloomberg’e konuşan yatırım bankacılığı devi Morgan Stanley’in yönetim kurulu başkanı James Gorman, Bitcoin’in yatırım aracı rolü hakkındaki şüphelerini dile getirdi.

Ayrıca Bitcoin’in spekülatif olduğunu düşünen ve spekülatif doğasına dikkat çeken Gorman, BTC’nin bir değer saklama aracı olarak değerini hiçbir zaman anlamadığını söyleyerek “60 dolardan dolarken alsaydım diye hiç düşünmedim ve satın almadığım için de minnettarım” dedi.

Yüksek volatilite ve mevzuat belirsizliği de dahil olmak üzere Bitcoin’in doğasında olan risklerin altını çizen Gorman, BTC ve kripto para yatırımı konusunda temkinli bir duruş sergilediğini ifade ederek şunları söyledi:

“Bitcoin’in zengin insanların portföyünde çok küçük bir yeri olması gerektiğini düşünüyorum çünkü Bitcoin çok spekülatif ve çok istikrarsız.

Aynı şekilde, Bitcoin için büyük bir düzenleyici boşluk var.”

Gorman bu düşüncelerine rağmen Bitcoin’in ortadan kaybolmayacağına, geçici bir moda olmadığına inandığını ancak Bitcoin’in temel bir yatırım aracı olmadığını söylüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail