binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinNasdaq'ta Listeli Bir Şirket Daha Bitcoin'i Rezerv Varlık Olarak Kabul Etti, İlk...

Nasdaq’ta Listeli Bir Şirket Daha Bitcoin’i Rezerv Varlık Olarak Kabul Etti, İlk BTC’lerini Aldı!

Kanadalı halka açık şirket DeFi Technologies Bitcoin'i birincil hazine rezerv varlığı olarak benimsediğini ve başlangıç olarak 110 BTC satın aldığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kanadalı halka açık şirket DeFi Technologies Bitcoin’i birincil hazine rezerv varlığı olarak benimsediğini açıkladı.

Resmi olarak açıklama yapan şirket, Bitcoin rezerv varlığı stratejisini başlatmak için de başlangıç olarak 110 BTC satın aldığını duyurdu.

Şirket bu hamlesinin Bitcoin’in fiat paranın değer kaybından korunacağına ve BT’nin şirketin hazinesini genişletme potansiyeline olan güveni yansıttığını belirtti.

” DeFi Technologies, Bitcoin’i birincil hazine rezerv varlığı olarakbenimsedi ve bu stratejiyi başlatmak için 110 Bitcoin satın aldı.

Bu Bitcoin’in parasal değer kaybından korunacağına ve Şirketin hazinesini genişletme potansiyeline duyulan güveni yansıtıyor.

DeFi Technologies, BTC’nin kıt ve sınırlı bir varlık olarak benzersiz özelliklere sahip olduğuna ve bu durumun Bitcoin’i enflasyona karşı makul bir korunma ve parasal değer kaybından güvenli bir liman haline getirdiğine inanıyor. Ayrıca dijital ve mimari dayanıklılığı, onu geleneksel varlıklara göre tercih edilebilir bir alternatif olarak konumlandırıyor.

Bitcoin ile diğer geleneksel varlıklar arasındaki önemli değer farkı göz önüne alındığında DeFi Technologies, Bitcoin’in giderek daha fazla kabul gördükçe çok büyük getiriler üretme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.”

DeFi Technologies CEO’su Olivier Roussy Newton şunları söyledi: “Bitcoin’i birincil hazine rezerv varlığımız olarak benimsedik , bu da Bitcoin’in enflasyona karşı korunma ve parasal değer kaybından korunma rolüne olan güvenimizi yansıtıyor Son on yılda en iyi performans gösteren varlık olarak Bitcoin, şirketin hazinesini genişletmek için kısa ve uzun vadeli önemli bir potansiyel sunuyor. Gelecekteki beklentilerimiz konusunda heyecanlıyız ve dijital varlık alanındaki konumumuzu ilerletmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail