BitcoinHaberler

Nayib Bukele’den Yeni Bitcoin Paylaşımı! “En Güvenli An…”

Bukele, dipleri seviyor.

ABD borsalarındaki derin satışlara rağmen 33.000$ bölgesini iyi koruyan Bitcoin yeniden 34.000$’ın üzerine çıkmayı başardı.

Bu sırada son Bitcoin alımlarıyla yaklaşık 20 milyon dolar zararda olan Nayib Bukele‘den de Bitcoin’e ilişkin bir paylaşım geldi.

“Çoğu insan fiyat yükseldiğinde girer, ancak satın almak için en güvenli ve en karlı an, fiyatın düştüğü zamandır. Bu roket bilimi değil.

Öyleyse McDonald’s maaşınızın bir kısmını #Bitcoin’e yatırın.

Şimdi daha fazla hamburger çevirmek için geri dönün sizi tembel fvçk!”

Dip Bulundu Mu?

Twitter’da kripto para yatırımcılarının sıklıkla kullandığı McDonald’s esprisine yeniden atıf yapan Bukele, yükselirken zirve fiyatlardan değil düşerken muhtemel diplerden alım yapmak gerektiğini hatırlattı.

Her ne kadar Bukele dibi satın alın dese de, dibin dibini gören yatırımcılarda korkunun ön planda olduğunu görüyoruz. Sütten ağzı yanan yatırımcılar 33.000$’ın dip olup olmadığına emin olmak için geri dönüş sinyalleri bekliyor.

Bukele geçtiğimiz günlerde Bitcoin’de yaşanan düşüş sonrası kendisinin de McDonald’s çalışanı olacağını ima eden esprili bir paylaşım yapmıştı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ya bu adam yönetsin Türkiye’yi, adam süper özgüvenli, tam halk adamı :))


Başa dön tuşu