HaberlerXRP

Ne SEC Ne Kötü Gidişat… Ripple Ortaklıkları Tam Gaz Devam!

Ripple şirketi, ortaklarıyla büyümeye devam ediyor.

Her şeye rağmen Ripple’da işler yolunda görünüyor! Öyle ki şirket, ortaklık anlaşmalarına tüm hızıyla devam etmeyi sürdürüyor. Son paylaşılan verilere göre şirketin içinde bulunduğu kaos ortamına rağmen 15 yeni ortakla daha anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Özellikle Asya ülkeleriyle yakından ilgilendiği bilinen Ripple’ın bu bölgeyi seçme nedenlerinin başında şüphesiz bu ülkelerdeki yasal düzenlemelerin şirketin çalışma prensibine uygun oluşu geliyor.

Şirket CEO’su Brad Garlinghouse, verdiği bir demeçte SEC ile yaşanan olayların şu an için sadece Amerika’daki faaliyetlere ket vurduğunu ancak Asya’daki işlerin ve ortaklık girişimlerinin tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Öte yandan ABD borsalarının XRP işlemlerini iptal etme kararının şirket açısından çok da büyük olumsuzluklar doğurmadığını ifade eden CEO, dünya genelinde 200’ü aşkın platformun XRP işlemlerini desteklediğinin altını çizdi.

İlgili Haber
Ripple Davasında Sular Durulmuyor: Ripple, Yeni Bir Açıklama Yayınladı
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu