binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerNicholas Merten: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Nicholas Merten: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü YouTuber Nicholas Merten, Bitcoin‘in bu yıl içerisinde 50.000 dolar seviyesine kadar yükselebilecek olduğunu, ama bu durumun 4 faktör gerçek olursa olabilecek olduğunu açıkladı. Analistler sürekli olarak ortaya iddialar atmaya ve kullanıcıları kripto para yatırımı yapmaya çekerken kendileri ise ellerinde bulunan kripto paraları açıklamayarak ne kadar doğru yorum yaptıkları ve  bu bilgileri nereden bularak ve düşünerek paylaştıkları konusunda endişeleri beraberinde getiriyor.

Bazı analistler yükselecek ve düşecek yorumları yapmak yerine doğruları söylerken Tom Lee ve benzeri analistler ise sürekli olarak Bitcoin’in yükselecek olduğunu iddia ederek kullanıcıları yatırım yapmaya yönlendiriyor.

Almanya Bankası İflas Edecek, SEC Kripto Fonu Kuracak

Nicholas Merten ise bu sene içerisinde büyük bir Alman bankasının iflas etmesi ve bununla birlikte SEC tarafından kripto para fonu kurulması sonucunda Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesine kadar yükselecek olduğunu ifade etti. Bununla ilgili bu 4 faktör gerçek olmaz ise bir takım sorunlar yaşanabilecek olduğunu ve 50.000 dolar seviyesinin hayal olabilecek olduğunu açıklayan Nicholas Merten, trilyonlarca dolarlık paranın bu yıl içerisinde çıkacak olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail