blank
HaberlerTRON

niTROn Zirvesi Corona Virüs Nedeniyle Ertelendi

niTROn zirvesinin ertelendiğini açıklayan TRON yönetimi katılımcıları da uyardı.

TRON’un 29 Şubat – 1 Mart 2020 Güney Kore, Seul’de yapılması planlanan niTROn zirvesinin yapılmayacak olduğu resmen doğrulandı. Corona virüsü dolayısı ile salgın tehdidinin fazlalığı, olası salgınlara karşı önlem alınması zorunluluğu ve havalimanlarında yaşanması muhtemel problemler dolayısı ile niTROn zirvesinin yapılmayacağı açıklandı.

Açıklamada, kripto para camiasının önemli gördüğü zirvenin yapılmayacak olduğundan ötürü bilet alan herkesin bilet iadesi seçeneğinin olduğu ve bu seçeneği kullanmak isteyenlerin yetkililere başvurmasının istendiği açıklandı.

ABD ve diğer birçok ülkeden katılımcıların gelmesi beklenen niTROn zirvesine onlarca kişinin katılması bekleniyor ve zirvenin kripto para camiası için büyük bir buluşma yeri olacağı iddia ediliyordu. Güney Kore, Çin, Japonya son dönemde önlemlerini son derece fazla arttırdı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu