AltcoinHaberler

OKEx Haberinden Sonra OKB Coin Hızla Yükselişe Geçti – İşte Önemli Seviyeler!

OKEX’ten beklenen açıklama geldi. Her şey normale dönüyor.

Çin merkezli kripto para borsası kurucusunun tutuklanmasının ardından OKEX’te kripto para çekme işlemleri askıya alınmıştı. Dün akşam saatlerinde tutuklanan kurucu CEO Mingxing “star” Xu’nun serbet kaldığına dair söylentiler çıktı. Bugün ise Xu, kendisi açıklama yaparak söylentileri doğruladı ve 27 Kasım günü çekim işlemlerinin başlayacağını söyledi.

İlgili Haber
OKEx, 27 Kasım'da Bitcoin Çekme İşlemlerine İzin Verecek!

Söylentiler %10’luk Yükseliş Yaşattı

Dün akşam 7 sıralarında Colin Wu “Wu Blockchain” üzerinden, tutuklanan CEO’nun özgürlük kazandığına ve Çin polisinin soruşturmayı sonlandırma veya kefaletle serbest bırakma kararı aldığına dair söylentiler yayınladı. Bu paylaşımın ardından borsanın hissesi niteliğinde olan OKB token %10’luk bir yükselme yaşadı.

OKB Genel Görünüm

16 Ekim’de gelen tutuklama haberi sonrasında %30’un üzerinde değer kaybeden OKB token, yayın saati itibariyle 5.67 dolar üzerinden alıcı buluyor. 4 Saatlik grafiğe bakıldığında, fiyatın satış tepkisi aldığı ilk direnç alanı olan 5.88 – 6.00 dolar aralığı yatırımcıları karşılıyor. Bu alanın üzerinde yapılacak olan mum kapanışları fiyatın, 6.30 ve 6.70 dolar dirençleri ile karşılaşmasını sağlayabilir.

Şimdilik fiyatın satış tepkisi aldığı alan düşünüldüğünde, ilk destek noktası olarak 5.65 dolar seviyesi görülüyor. Bu destek noktasının kaybedilmesi durumunda, 5.30 – 5.00 ve 4.78 dolar seviyeleri takip edilebilir.

OKEX Coin (OKB) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu