coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÖnce Düşüşü Sonra Yükselişi Bilen Analistten Yeni Bitcoin Tahmini Geldi!

Önce Düşüşü Sonra Yükselişi Bilen Analistten Yeni Bitcoin Tahmini Geldi!

Bitcoin'in 38.000 dolara düşüşünü bilen 10x Research CEO'su Markus Thielen, yeni bir BTC analizi paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin‘in 38.000 dolara düşüşünü bilen 10x Research CEO’su Markus Thielen, yeni bir analiz paylaştı.

İlgili Haber  Bitcoin Çin Yeni Yılında 9 Yıldır Aynı Fiyat Hareketini Yapıyor! Tekrar Edecek Mi? Düşüşü Bilen Analist Açıkladı!
İlgili Haber  Daha Önce Bitcoin’deki Düşüşü Bilen Analistten Yeni Rekor Tahmin Geldi!

Ocak ayındaki raporundaki Bitcoin’deki düşüş eğiliminin bittiğini ve 43.800 seviyesini hızlı bir şekilde 48.000’e taşıyabileceği kritik bir kırılma seviyesi olarak tanımladığı raporuna atıf yapan Thielen, yeni raporunda BTC’de satma zamanın gelip gelmediğini değerlendirdi.

Diğer raporlarında da Şubat ayının yükseliş eğiliminde olduğunu ve analizinin 52.000’e ulaşılabileceğini belirten analist, Şubat ayında, tarihsel verilere göre, Bitcoin’in yükseliş yaşama ihtimalinin %70 olduğunu söyledi.

Bu noktada yükseliş eğilimini sürdürdüğünü belirten ünlü analist, 10 Şubat’ta yeni bir satın alma sinyali aldıklarını söyleyerek BTC’deki yükselişin devam edeceğini iddia etti.

“Bitcoin birkaç gün içinde 48.000 hedefimize ulaştı – şimdi SATMALISINIZ mı?

26 Ocak’ta, artık düşüş eğiliminde olmadığımızı ve neredeyse bir ay süren konsolidasyonun tersine dönmek üzere olduğunu beklediğimizi yazdık.

29 Ocak itibarıyla aşağı yönlü dalganın (4) tamamlandığını ve yeni zirvelerin geldiğini yazmıştık.

5 Şubat’taki notumuzda Şubat ayının yükseliş eğiliminde olduğunu ve analizimize göre Bitcoin’in 52.000’e ulaşılabileceğini yazdık. Şubat ayında, tarihsel emsallere göre, Bitcoin’in ortalama +%8 getiri ile pozitif getiri gösterme olasılığı %70’tir.

7 Şubat tarihli notumuzda 43.800 seviyesini “Bitcoin’i hızla 48.000’e taşıyabilecek” kritik bir kırılma seviyesi olarak tanımladık.

Ve şimdi hedeflerimiz bir bir gerçekleşirken 10 Şubat günü ‘Ticaret Sinyallerimizden’ yeni bir satın alma sinyali aldık.”

Bitcoin yazım esnasında 47,900 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail