BitcoinHaberlerKripto Para

Önde Gelen Madencilik Şirketi Bitfarms 1000 Bitcoin (BTC) Aldığını Duyurdu!

Bitfarms, Bitcoin varlıklarını artırmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük halka açık Bitcoin madencilik şirketlerinden biri olan Bitfarms (BITF), kripto para piyasasındaki geçtiğimiz hafta yaşanan düşüşte 43,2 milyon dolar değerinde 1000 Bitcoin aldıklarını açıkladı.

Bitfarms yaptığı açıklamada, şirketin 10 Ocak itibariyle Bitcoin varlıklarını %30 artırarak 4300’ün ün üzerine çıkardığını duyurdu.

Bitfarms Kurucusu ve CEO’su Emiliano Grodzki, yaptığı açıklamada Bitfarms’ın kripto para piyasasındaki son düşüşü değerlendirdiğini belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bitfarms’taki yol gösterici şirket stratejimiz, hissedarlarımızın yararına en düşük maliyetle ve en hızlı sürede en fazla Bitcoin’i biriktirmektir.

Bu amaçla, sermaye tahsisimizi sürekli olarak optimize ederiz. Madencilik donanım fiyatları yüksek kalırken BTC’deki düşüşle birlikte, parayı BTC’ye taşıma fırsatını yakaladık.

Operasyonel büyüme stratejimizi hayata geçirme ve 2022 yılı sonuna kadar 8 exahash/saniye hedefimizi gerçekleştirme kararlılığımızı sürdürüyoruz.”

Bitfarms ayrıca geçtiğimiz hafta 2021 yılında 3452 Bitcoin çıkardıklarını duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu