Altcoin

Otomobil Devi Kia, Tezos (XTZ) İle İşbirliğine Gidiyor!

Popüler otomobil üreticisi Kia, Tezos Blockchain'i üzerinde Petfinder Vakfı'na fon sağlamak için NFT satışı gerçekleştirecek.

Otomobil devi Kia, “Robo Dog” isimli ilk NFT koleksiyonunu Tezos (XTZ) Blockchain’i üzerinde yayınlayacağını duyurdu.

Kia’ın Tezos Blockchain’i Üzerinde Dağıtacağı NFT’lerin Bir Kısmı Ücretsiz Olacak

Robo Dog, Kia’nın Super Bowl etkinliğindeki maskotu olarak biliniyor. NFT platformu Sweet ve The Petfinder Foundation ile işbirliğine giden otomobil devi, NFT’lerin satışlarını üç ayrı aşamada gerçekleştirecek. NFT satışlarından elde edilecek gelirin %90’ı, barınaklardaki hayvanların sahiplendirilmesi alanında çalışan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan The Petfinder Foundation’a aktarılacak.

Buna ek olarak NFT’lerin satışlarında %10’luk bir telif hakkı da ödenecek. Bu ücret de direkt olarak Petfinder Foundation’a gönderilecek.

İlgili Haber
Manchester United Tezos (XTZ) Ortaklığı Resmen Duyuruldu!

Tezos Blockchain’i üzerinde satışa sunulacak Robo Dog NFT serisiyle ilgili detaylar şöyle:

*11 Şubat tarihinde 10.000 Robo Dog Adoption Pass NFT’si ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu NFT’lere sahip olan kişiler 18 Şubat günü yapılacak asıl Robo Dog NFT’si satışlarına katılmaya hak kazanacak.

*18 Şubat tarihinde ise, NBA All-Star etkinliklerinin gerçekleşeceği hafta sonu, Sweet.io üzerinden 10.000 Robo Dog NFT’si satışa sunulacak. Robo Dog Adoption Pass NFT’lerine sahip olan kişiler bu satışa Türkiye saati ile 23.00’da katılabilecek. NFT’lerin her birinin ücreti 20.22 dolar olarak belirlendi. Adoption Pass NFT’lerine sahip olmayan kişiler ise bundan 4 saat sonra satışa katılabilecek.

Her bir Robo Dog NFT’sinin kendisine has özellikleri olacak. Irk, yaş, boyut, cinsiyet, tüy uzunluğu ve rengi gibi farklı karakteristik özelliklerin her birinin değişen seviyelerde nadirlik oranı bulunacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu