BitcoinHaberlerKripto Para

Pantera Capital Bitcoin İçin Hedef Fiyatını Açıkladı!

Pantera Capital CEO'su Bloomberg TV'ye Bitcoin ile ilgili konuştu.

Amerikan hedge fonu Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatının önümüzdeki on yıl içinde katlanarak artacağını tahmin ediyor.

Bloomberg TV’ye konuşan Morehead, Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto para birimlerinin küresel benimsenmesinin daha da artacağını söyledi.

“Özellikle daha fazla kurumsal yatırımcının kripto endüstrisine girmesi ile birlikte, kripto para birimlerinin küresel benimsemesi artacak.

Bu da 2025 yılına kadar Bitcoin’in fiyatının 400.000 dolara çıkmasına yardımcı olacak.”

Konuşmasının devamında günlük hayatta kripto paraların kullanımının da artacağını savunan ünlü CEO, “Önümüzdeki 5-10 yıl içinde akıllı telefonu olan hemen hemen herkes kripto para kullanacak.” dedi.

Bitcoin dışında diğer kripto para birimleri ile ilgili de yorum yapan Dan Morehead Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) gibi kripto paraların mevcut değerlerinin 100 katına kadar büyüme potansiyeline sahip olduğunu ifade etti.

Daha önce de Bitcoin hakkında düşüncelerini paylaşan Pantera Capital CEO’su FED’in faiz oranlarını artırmasının kripto endüstrisinin öncüsü olarak nitelendirdiği Bitcoin için düşünüldüğü kadar kötü olmayacağını açıklamıştı.

İlgili Haber
Pantera Capital CEO'su, FED'in Faiz Artırımının Bitcoin İçin O kadar Da Kötü Olmadığını Düşünüyor!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu