EthereumHaberler

Pantera Capital: “Ethereum (ETH) Küresel Finansın Merkezi Olacak!”

Joey Krug, Ethereum'un küresel işlemlerde önemli rol oynayacağını düşünüyor.

Kripto para merkezli hedge fonu Pantera Capital’in baş yatırım sorumlusu Joey Krug, Bloomberg ile yaptığı röportajda ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Ethereum’un önümüzdeki 10 yıl içinde küresel finansta merkezi bir rol oynayacağını belirten Krug, küresel finansal işlemlerin %50’sinin Ethereum’u içereceğini tahmin ettiğini söyledi.

“Ethereum merkeziyetsiz yapısı nedeniyle diğer zincirlerin yapmadığı pek çok şeyi başarıyor. Eğer zamanı 10 ile 20 yıl ileri alırsanız, dünyadaki finansal işlemlerin yaklaşık %50’sinin bir şekilde Ethereum’a dokunacaktır.”

Pantera Capital sorumlusu cesur tahminlerine devam ederek Ethereum’un geleceği ile ilgili iyimser olduğunu ifade etti.

Zira Krug, Polkadot, Solana ve Cadano gibi rakip ağları Ethereum’un küresel hakimiyeti için tehdit olarak görmediğini belirtti.

Krug ayrıca, Pantera Capital’ın fonları genelinde Bitcoin’in ardından Ethereum’un da ilk üç sırada yer aldığını söyledi.

Kripto para piyasasındaki yüksek oynaklıktan etkilenen Ethereum, CoinMarketCap verilerine göre 3,155 Dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu