HaberlerXRP

Patron, Ripple (XRP) Satışlarını Durdurdu!

Eski patron XRP'lerini satmıyor

SEC’in Ripple’a dava açtığını duyurmasından sonra büyük kayıp yaşayan XRP, hala ölmedim sinyalleri vermeye çalışıyor. SEC’ten sonra, borsalardan gelen delist haberleri XRP’ye ikinci darbeyi vurdu. Ancak henüz yıkılmayan XRP, haber saati itibariyle, 0.30 $ seviyelerinden işlem görüyor.

İlgili Haber
Son Dakika! Bitstamp Ripple'ı (XRP) Delist

Bildiğiniz üzere Jed McCaleb, Ripple’ın eski kurucularından. McCaleb, 2013 yılında Ripple’dan ayrılırken yapılan anlaşmaya göre, düzenli olarak elimdeki XRP’leri satabiliyor. Ancak bu XRP’leri tek seferde satmasına izin verilmiyor. McCaleb ile yapılan anlaşmaya göre, McCaleb’in günlük satış limiti ortama XRP hacminin %1’i ile sınırlı. 5 Aralık’ta, XRP fiyatı ve hacmi yükselirken eski patronun satışları artırdığını aktarmıştık.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Yatırımcıları Dikkat! Patron Satışları Artırdı!

SEC davası sonrası Jed McCaleb’in XRP’nin daha fazla değer kaybetmesini önlemek için satışlarını durdurduğu düşünülüyor. Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou’nun iddiasına göre, SEC’in XRP’ye dava açtığı haberinin duyulmasından sonra Jed McCaleb XRP satışı yapmadı.

Leonidas Hadjiloizou’nun aktardığına göre, McCaleb’in “tacostand” cüzdanından yapılan son XRP satışı 23 Aralık’ta gerçekleşti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Halkın adamı

Xrp ölmez dünyanın en büyük ve en değerli coinidir çünkü


Başa dön tuşu