blank
HaberlerXRP

Patron, Ripple (XRP) Satışlarını Durdurdu!

Eski patron XRP'lerini satmıyor

SEC’in Ripple’a dava açtığını duyurmasından sonra büyük kayıp yaşayan XRP, hala ölmedim sinyalleri vermeye çalışıyor. SEC’ten sonra, borsalardan gelen delist haberleri XRP’ye ikinci darbeyi vurdu. Ancak henüz yıkılmayan XRP, haber saati itibariyle, 0.30 $ seviyelerinden işlem görüyor.

İlgili Haber  Son Dakika! Bitstamp Ripple'ı (XRP) "Delist" Etme Kararı Aldı

Bildiğiniz üzere Jed McCaleb, Ripple’ın eski kurucularından. McCaleb, 2013 yılında Ripple’dan ayrılırken yapılan anlaşmaya göre, düzenli olarak elimdeki XRP’leri satabiliyor. Ancak bu XRP’leri tek seferde satmasına izin verilmiyor. McCaleb ile yapılan anlaşmaya göre, McCaleb’in günlük satış limiti ortama XRP hacminin %1’i ile sınırlı. 5 Aralık’ta, XRP fiyatı ve hacmi yükselirken eski patronun satışları artırdığını aktarmıştık.

İlgili Haber  Ripple (XRP) Yatırımcıları Dikkat! Patron Satışları Artırdı!

SEC davası sonrası Jed McCaleb’in XRP’nin daha fazla değer kaybetmesini önlemek için satışlarını durdurduğu düşünülüyor. Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou’nun iddiasına göre, SEC’in XRP’ye dava açtığı haberinin duyulmasından sonra Jed McCaleb XRP satışı yapmadı.

Leonidas Hadjiloizou’nun aktardığına göre, McCaleb’in “tacostand” cüzdanından yapılan son XRP satışı 23 Aralık’ta gerçekleşti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir Yorum


Başa dön tuşu