BitcoinHaberler

PayPal CEO’su Dan Schulman’dan “Şimdi Bitcoin Zamanı” Açıklaması

PayPal CEO'su Dan Schulman, Bitcoin ve Kripto varlıklarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

PayPal CEO’su Dan Schulman katıldığı bir web zirvesinde Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Katıldığı zirvede açılış konuşmasını yapan Schulman’ın gündeminde, Bitcoin vardı. Schulman’a göre Bitcoin’nin “ana akım” olma zamanı geldi. PayPal olarak 2021’in ilk aylarında kripto operasyonlarını daha da genişletmeyi planladıklarını açıklayan ünlü CEO, PayPal bu konuda kesinlikle doğru yolda ve sektördeki geleceğinden emin, açıklamasında bulundu.

Konuşmasında koronavirüs salgınının, insanların para ve ödeme alışkanlıklarını nasıl değiştirdiğine dikkat çeken Schulman, pandemi sonrası kripto ve dijital ödemelere olan ihtiyaç tüm hatlarıyla gün yüzüne çıktı, bu nedenle bu zamana “ana akım kripto zamanı” diyebiliriz dedi.

Dünya’nın en yaygın kullanılan ödeme sistemlerinin başında gelen Paypal, yakın zamanda müşterilerinin Paypal platformu üzerinden kripto varlıkları satın alabileceklerini, satabileceklerini ve saklayabileceklerini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Bitcoin’de yukarı yönlü fiyatlamalar görüldü. PayPal CEO’sunun kripto varlıklara olan inancı, Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto varlıkların değerlemesinde önemli rol oynayacak gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu