Kripto HaberleriBitcoinPeter Brandt Bitcoin ve Kripto Para Analizlerine Ara Veriyor! "Yeter Artık!"

Peter Brandt Bitcoin ve Kripto Para Analizlerine Ara Veriyor! “Yeter Artık!”

Takip et

Tahminleri ile adından söz ettiren kıdemli analist Peter Brandt, Twitter hesabından yaptığı paylaşım olay oldu.  Deneyimli kripto para tüccarı Brandt, Bitcoin ve Ethereum ile ilgili potansiyel satın alma seviyelerini paylaştı.

Brandt, twitinde Bitcoin 53.000 $’a geldiğinde daha fazla BTC almak istediğini belirtti. Paylaşımına Ethereum grafiği de koyan Brandt, Ethereum’un da 4.030 $’a ulaştığında satın almayı düşündüğünü ekledi.

Bradt’ın bu paylaşımının altına piyasa takipçileri tarafından çok sayıda olumsuz yorum yapıldı.

Olumsuz yorumlar üzerine kıdemli analist, ayı piyasası olmadığını sadece mevcut piyasa ile ilgili düşüncelerini paylaştığını belirtti.  Yanlış anlaşıldığını dile getiren Brandt,” Buradaki fiyatlar tavsiye değildir. Sadece Bitcoin ve Ethereum bu fiyatlara gelirse satın alacağımı söyledim.” dedi.

Bitcoin ve Ethereum paylaşımından kısa bir süre sonra Brandt, kripto para piyasasına ara verdiğini ve bu konuda bir süre paylaşım yapmayacağını söyledi.

Kripto piyasası takipçilerinin saygısız ve çocukça davranışlar olduğunu iddia eden kıdemli analist, daha yetişkin yatırımcıları olduğunu düşündüğü hisse senedi piyasasına odaklanacağını ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları