BitcoinHaberlerKripto Para

Peter Brandt Bitcoin’de Boğa Moduna Gireceği Seviyeyi Açıkladı!

Peter Brandt, Bitcoin paylaşımlarına devam ediyor.

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri ile ilgili analizleri ile sık sık gündeme gelen kıdemli analist Peter Brandt geçtiğimiz günlerde bir sonraki Bitcoin boğa piyasasının 2024 yılında yaşanacağını iddia etmişti.

İlgili Haber
Peter Brandt: "Bitcoin'e 10 Kat Yükseliş Yaşatacak Boğa İçin Bu Tarihi Bekleyin!"

Twiter hesabını aktif olarak kullanan Peter Brandt bu sefer de Bitcoiner’ların lazer göz özelliğini profiline ne zaman ekleyeceğini açıkladı.

Brandt, Vailshire Capital Management’ın kurucusu ve CEO’su olan Dr. Jeff Ross’a selam vererek başladığı paylaşımına, Bitcoin’in 28.805 $ seviyesinde işlem gördüğü ve Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi 69.000 $ olduğunu gösteren bir grafik ekledi.

Paylaşımının devamında Bitcoin’in mevcut seviyesinden 27.111 $’a düşmesi durumunda Twitter resmine “lazer gözler” ekleyeceğini söyleyen ünlü analist, BTC için zikrettiği bu fiyatın tahmin olmadığını vurguladı.

“EĞER (bu bir fiyat tahmini değil) Bitcoin 27.111 dolara gelirse Twitter resmim değişecek ve resmime lazer göz eklenecek.”

2021’in Şubat ayında Bitcoin’in fiyatının en az 100.000 dolara ulaşacağına inanan Bitcoin kullanıcıları arasında ortaya çıkan lazer göz efekti, kripto para sektörünün önemli isimleri arasında yer alan Bitcoin destekçisi Max Keiser, Michael Saylor ve Elon Musk tarafından da kısa süreliğine olsa da kullanılmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu