Kripto HaberleriAnalizPeter Brandt: Bitcoin'de İlk Hedef 11.500 Dolar

Peter Brandt: Bitcoin’de İlk Hedef 11.500 Dolar

Takip et

Bitcoin son günlerde yakaladığı artış trendi ile adından çok söz ettiriyor. Hal böyle olunca ünlü analistlerden ardı ardına fiyat tahminleri geliyor.

19 Mayıs’dan bu yana en yüksek seviyesini 8500 dolar seviyeleri ile gören Bitcoin, an itibari ile 8200 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Twitter üzerinde 200 binden fazla takipçisi olan ünlü analist Peter Brandt, yaptığı açıklama ile “Bitcoin’de 11500 dolar seviyesini işaret etti. Bitcoin için hedef, parabolik ilerlemenin ihlal edildiği ve Mart 2018’den beri en yüksek nokta olan 11500 dolar seviyesidir.” ifadelerini kullandı.

Uzun yıllardır vadeli işlemler borsası olan forex piyasalarında büyük deneyimleri olan Brandt, kripto para piyasalarında da son zamanlarda oldukça etkili.

Unutulmamalı ki, bir çok analiste göre bu ani fiyat artışları, beraberinde ciddi bir düzeltme getirecek yönünde. Özellikle bu dönemde yatırımlarınızı yaparken dikkatli olmanız ve sık sık fiyatları takip etmenizi öneriyoruz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları