EthereumHaberler

Peter Brandt Dolar Endeksi İçin Hedef Verdi, Bu Altcoin İçin Uyardı!

Peter Brandt'in paylaşımlarını aktardık.

Deneyimli analist Peter Brandt kısa süre önce Ethereum ve Dolar endeksine ilişkin iki grafik paylaştı.

Dolar endeksindeki yükselişin devam edeceğini düşünen analist 104 puan seviyesinin olası hedef olabileceğini belirtirken, Ethereum için görünümün pek iyi olmadığını söyledi.

DXY

Analist bugün istihdam verisi sonrası  %1 oranında yükselen ve 99 seviyesine yaklaşan dolar endeksi için muhtemel hedefin 104 olduğunu belirtti.

Grafikte DXY’nin yılları içerisinde oluşan bir kanal içerisinde hareket ettiğini gözlemliyoruz. Grafik uzun bir zaman dilimini gösterdiği için bu hedef orta vadeli bir hedef olarak düşünülebilir.

Ethereum

Birde Ethereum yatırımcıları için grafik paylaşan analist “Ethereumcular için potansiyel iyi bir haber değil” dedi ve ekledi:

“Ethereumcular için potansiyel iyi bir haber değil. Annesinin bodrumunda trade eden Z kuşağı bana 3 yıl sonra bu grafiği hatırlatacak.”

Brant’in grafiğine baktığımızda 4700$ seviyeleri bitiş bölgesi olarak işaretlenmiş. Düşüşten sonra da simetrik üçgen oluşumu görüyoruz. Simetrik üçgen formasyonu bir “devam formasyonu” olduğu için Brandt bu görüntünün daha fazla düşüş olabileceğine dair sinyal verdiğini düşünüyor.

Bu noktada simetrik üçgenin yukarıya kırılımı düşüş formasyonunu bozacaktır.

Analist’in 3 yıllık göndermesi de beklentisinin  orta vadeye ilişkin olduğunu ve 3 yıl sonra Ethereum’un bu seviyelerinin çok daha üzerinde olabileceğini kendisinin de kabul ettiğini gösteriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu