BitcoinHaberler

Peter Brandt’in Bitcoin’le İlgili Kabus Gibi Öngörüsü Gerçekleşebilir Mi?

Brandt'ten Bitcoin yatırımcılarını tedirgin edecek yorumlar...

Bilindiği gibi tarihe kara perşembe adıyla geçen piyasalardaki çöküş itibari paraları olduğu kadar kripto paraları da çöküşe sürükledi. 12 ve 13 Mart tarihlerinde kriz paniğiyle şiddetli bir satış baskısı yaşayan yatırımcıların tedirginliği 20 Mart’taki yükselişle hafiflemiş ve BTC 3 bin 800 dolar seviyelerinden kısa bir süre içerisinde kısa süreliğine de olsa 6.900 dolarlara kadar yükselmişti.

Gün içerisinde 5.700 dolar seviyelerine düşse de ani bir atakla yayın saatine göre 6.300 dolar seviyelerinde fiyatlanan BTC fiyatı hakkında Peter Brandt bir takım açıklamalarda bulundu.

Söz konusu olumlu havaya rağmen Twitter’ın önde gelen kripto tader’larından Peter Brandt’in Bitcoin geleceği hakkında yaptığı olumsuz yorum yatırımcıların canını sıkacak cinsten. Bu zamana kadarki tutarlı tahmin ve uyarılarıyla geniş bir takipçi kitlesinin de sahibi olan Brandt’e göre Bitcoin “2 bin dolara” dek düşebilir. Her ne kadar son günlerdeki yukarı yönlü hareketlenme yatırımcıları sevindirse de Brandt, olası bir ayı senaryosunun gerçekleşmesi halinde BTC fiyatının 2 bin doları görmesi ihtimalinden dem vurarak yatırımcıları tedirgin etmeye yetti.

Bununla birlikte 17 Mayıs’daki Bitcoin yarılanmasının da beklendiği etkiyi gösteremeyeceğini düşünen Brandt daha önceki bir başka yorumunda da Bitcoin ve altının 1.000 doların altını göreceğini iddia etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu