Bitcoin

Peter Schiff: Bitcoin Fiyatı 1.000 Dolara Düşebilir

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin'in 1.000 dolar seviyesine kadar düşebileceğine yönelik uyarıda bulundu.

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, kripto paraların değerinde beklenmeyen düşüşler yaşanabilecek olduğunu, bu sebeple kripto para birimi sahibi olan kimselerin çok çok dikkatli olması uyarısında bulundu. Bitcoin’in değerinin 1.000 dolar seviyesine her an gerileme riski olduğuna değinen Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, bu konuda yatırımcıların özellikle dikkatli olması gerektiğini belirtti. Kripto para birimi sahipleri özellikle son dönemde yaşanan bu düşüşlerin ne kadar süre boyunca devam edecek olduğu hakkında soru işaretlerine uzun bir süredir yanıt aramayı sürdürüyor.

Bitcoin’i düşürecek olan etkenlerin nasıl ve neler olabilecek olduğu hakkında bazı soru işaretleri var. Bu konuda Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, iddiasını sürdürse de her zaman olumsuz olarak konuşuyor olmasından ötürü ve neredeyse tahminlerinin hiçbirisini tutturamıyor olmasından dolayı Bitcoin yatırımcısı kimseler bu duruma çok tepki gösteriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı