EthereumHaberlerKripto Para

Peter Schiff Uğursuz Formasyon Nedeniyle Ethereum’un 1000$’a Düşebileceğini Söyledi!

Bitcoin düşmanından Ethereum yorumu geldi.

Bitcoin’e (BTC) olan düşmanlığı ile tanınan Euro Pacific Capital CEO’su ve SchiffGold’ın kurucusu Peter Schiff, Twitter hesabından Ethereum (ETH) ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Paylaşımına ETH’nin bir grafiğini de ekleyen Schiff, Ethereum’un 2021’in Mayıs ayında görülen en düşük seviyelere geri döneceğini iddia etti.

ETH grafiğini daha önce paylaştığı Bitcoin grafiği ile karşılaştıran Bitcoin düşmanı Schiff, ETH’nin fiyat hareketleri için “uğursuz kombinasyon” yorumunda bulundu.

“Grafikte görülen sarı çizgideki destek açıkça ihlal edildi. Bu da grafikteki alt sarı çizgiye doğru minimum bir fiyat düşüşü olabileceği anlamına geliyor.

Bitcoin’de olduğu gibi, ETH grafiğinde de görülen desen uğursuz bir ikili tepe ve bu ikili tepenin sağında omuz baş omuz formasyonu oluşturuyor.”

Schiff’in paylaştığı grafiğe ve iddiasına göre Ethereum 1000 dolar seviyesine kadar düşebilir.

10 Kasım 2021’de 4,868 dolarlık ATH’sine ulaşan ETH yazım esnasında 1,798 dolar seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin düşmanı Peter Schiff’in Ethereum ile ilgili iddiasının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini takip ediyor olacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu