Bitcoin

Bitcoin Geliştiricisi: 2020 Sonunda BTC En Az 10 Bin Dolar Olacak

Bitcoin geliştiricisi Pierre Rochard, kripto para birimi BTC'nin 2020 yılı son ayı olan Aralık ayında en az 10.000 dolar olacağını iddia etti.

Kripto para piyasası zor dönemleren geçti ve şimdi bile zor dönemden geçmeye devam ediyor. Kripto para sahipleri kısa ve uzun vadeli olarak beklentilerini sürekli olarak değiştirmek zorunda kalsa da yatırımcılar 2020 yılı sonunda neler olacağını oldukça fazla merak ediyor. Bitcoin’in 2020 yılı sonunda rekor kırmaması durumunda bir daha rekor kıramayacak olduğunu iddia edenler gibi, bugün için bunun bilinemeyecek olduğunu ifade edenlerin sayısında da oldukça fazla artış var.

Bitcoin’in 2020 yılında 10 bin dolar olacağını iddia eden ve bunun ‘en düşük tahmin’ olduğunu ifade eden Pierre Rochard, bu konuda kendisine güvendiğini açıkladı. Bitcoin’e 2020 yılında neler olacak merak konusu olsa bile kısa vadede bu düşüşler ve yükselişler arasında git gel yaşayan çok sayıda yatırımcının bazı kararsızlıklar yaşayacak olduğu kesin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu