Bitcoin

PlanB’den ‘2019 Sonu Bitcoin 10.000 Dolar Olabilir’ Açıklaması

PlanB isimli Bitcoin ve kripto para analisti Bitcoin fiyatında 2019 yılı sonuna kadar yeniden bir 10.000 doların görülebileceğini öne sürdü.

Kripto para piyasasının aşağı yönlü sürekli hareket etmesi analistlerden de her gün farklı görüşler gelmesine sebep oluyor.

İddiaları ile gündeme gelen kripto para analistleri son günlerde fiyat değişimlerini yakından izliyor ve fiyatların ne kadar değişebilecek olduğunu gözlemleyen yatırımcılara öneriler sunmayı sürdürüyorlar. Kısa vadede 10.000 doları görmesine neredeyse imkansız gözüyle bakılan Bitcoin için 1 ay 5 gün vadeli olarak 10.000 doları görebilecek olduğunu iddia eden PlanB, bu konuda bazı yatırımcıların tepkisini, bazı yatırımcıların ise sempatisini kazandı.

Grafikler Bitcoin’in çok büyük değer kayıplarına maruz kalabileceğini gösterirken birçok kripto para yatırımcısı da fiyatların daha fazla değer ile ilgili endişeler yaşayacak olduğu konusunda emin.

PlanB’nin kesin olarak 10.000 dolar olacağını ifade edemediği Bitcoin’in bugün bile 10.000 doları görme ihtimali var. Nasıl ki böyle bir ihtimal varsa bunun tam tersi olarak da işlem görülmesi mümkün.

Zira bundan 1 ay önce 7300 dolar seviyelerinde olan BTC, Çin’den gelen açıklamalar ile birkaç saat içerisinde 10.300 dolara kadar yükseliş yaşamıştı. Özellikle halving olayının yaklaştığı bugünlerde yatırımcılar tekrar “Bitcoin rekor kıracak mı?” sorularını sormaya başladı.

Bu konu ile ilgili yazdığımız yazıyı incelebilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Yeniden 20.000 Doları Görebilecek Mi? Maddeler Halinde Sıraladık!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu