binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Altcoin Projesi, Afrika Pazarına Açılmak İçin Web3 Şirketi Jambo Technology İle...

Popüler Altcoin Projesi, Afrika Pazarına Açılmak İçin Web3 Şirketi Jambo Technology İle Ortaklık Kurdu!

Aptos vakfı Afrika pazarı için Web3 çözümlerinde uzmanlaşmış lider bir geliştirici olan Jambo Technology ile ortaklık kurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Aptos Vakfı, gelişmekte olan pazarlarda dijital erişilebilirlik ve eğitim alanında öncü hale gelmek amacıyla, Afrika pazarlarına yönelik Web3 çözümlerinde uzmanlaşmış lider bir geliştirici olan Jambo Technology ile güçlerini birleştirdi.

Aptos Vakfı ve Jambo Technology, Gelişmekte Olan Pazarları Web3 Erişimi ile Güçlendirmek için JamboPhone’u Tanıttı

Ortaklık, özellikle bu teknolojilerin en derin etkiyi yaşatabileceği bölgelerde Web3 erişilebilirliği ve eğitiminde önemli bir ilerleme sağlamaya hazırlanıyor.

Aptos’un en son blok zinciri teknolojisi Jambo’nun dijital kapsayıcılığa olan bağlılığıyla birleştiren işbirliği, Afrika, Güneydoğu Asya ve Latin Amerika’daki boşluğu doldurmayı ve kullanıcıları güçlendirmeyi amaçlıyor.

İlgili Haber  Bitcoin Fiyatı Nisan Ayında Rekor Kırar mı? İşte Yatırımcıların Düşünceleri

Aptos Foundation ve Jambo Technology’nin bu ortaklık kapsamındaki en önemli girişimi, gelişmekte olan pazarlardaki kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış çığır açan bir cihaz olan JamboPhone’dur.

Fiyatı 99 dolar olan JamboPhone, dijital ekonomiye uygun fiyatlı erişim sağlıyor. Cihaz, 40’tan fazla ülkede satışa sunulacak ve Aptos uyumlu cüzdan Petra da dahil olmak üzere önceden yüklenmiş uygulamalar aracılığıyla entegre Aptos ağ işlevleriyle donatılacak.

Ayrıca JamboPhone, kullanıcıları merkezi olmayan finans (DeFi) ve oyun gibi Web3 pazarlarının çeşitli yönleri hakkında eğitmek için tasarlanmış varsayılan bir uygulama olan Jambo Uygulamasına sahiptir.

Bu eğitim aracı, kullanıcıları Web3 teknolojilerinin sunduğu fırsatlarda gezinmek ve bunlardan yararlanmak için gereken bilgi ve becerilerle güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail