Kripto HaberleriAnalizPopüler Analist Bitcoin'de 30.000 $ İçin Gerekli Olan Şeyi Açıkladı!

Popüler Analist Bitcoin’de 30.000 $ İçin Gerekli Olan Şeyi Açıkladı!

Michaël van de Poppe, yaptığı paylaşımda Bitcoin için 25.000 doların önemli olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’li düzenleyicilerin kripto para borsalarını hedef alan hamlelerinden sonra kayıplarını telafi eden Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde tablo yeşil renkte.

Bitcoin’in son 6 ayın en yüksek seviyesi olan 24.900 dolara ulaşırken yatırımcılar da yükseliş coşkusunun devam edip etemeyceğini merak ediyor.

Bu bağlamda BTC ile ilgili kritik seviyelere değinen popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, bugün yaptığı paylaşımda Bitcoin için 25.000 doların önemli olduğunu söyledi.

BTC’nin 25.000 doları aşabilmesi halinde daha yüksek seviyelerin test edebileceğini belirten Poppe, BTC’nin bu hamlesi sonrası piyasalar da yükselişe başlayacağı için muhtemelen Bitcoin’in 30.000 dolara ve hatta daha da yüksek seviyelere çıkabileceğini iddia etti.

“Yükselen bir piyasada düzeltmeler nispeten kısa ömürlüdür.

Daha geniş zaman çerçevesinde yüksek seviyeler test edilir, ardından gelen düzeltmeleri yatırımcılar kısa tuttukça yani çok önemsemedikçe piyasalar da yukarı doğru fırlamaya başlar.

Bitcoin 25.000 doları kırarsa BTC için 30.000 – 35.000 dolara doğru devam edeceğiz.”

Bu paylaşımından önce de popüler analist, Bitcoin’in son zamanlardaki yükselişine rağmen, BTC‘nin şimdiye kadar gördüğü en büyük boğa tuzağı ile karşı karşıya olabileceği konusunda uyardı.

Bu konuda Poppe “Bitcoin tırmanıyor olmasına rağmen piyasanın bir yönünde kararlı olmak sizi büyük kayıplara sürükleyebilir” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları