Kripto HaberleriBitcoinPopüler Analist Bitcoin'de Takip Edeceği İki Seviyeyi Açıkladı!

Popüler Analist Bitcoin’de Takip Edeceği İki Seviyeyi Açıkladı!

Takip et

Bitcoin’in yeniden 58500$’a iğne atması, bazı analistlerin yükseliş konusunda tereddüt yaşamasına neden oldu. Her ne kadar zincir içi veriler pozitif sinyaller verse de, Bitcoin grafiğinde bunu göremeyen analistler takip ettikleri seviyeleri açıklamaya başladı.

Bitcoin’in bir öncekini dibini nokta atışı bilen analist Justin Bennett’dan da, düşüş sonrası BTC yorum geldi.

“Görünüşe göre dünkü düşüş eğilimi gösteren mum bir işaretmiş” diyen analist, takip ettiği seviyeleri şu şekilde ifade ederek bir grafik paylaştı.

“Görünüşe göre dünkü düşüş eğilimi gösteren mum bir işaretmiş. Henüz bunun dışında olup olmadığımızdan emin değilim ancak 60.000$ seviyelerinde çok fazla destek var. Eğer Bitcoin 63.300$’ı geri alamazsa 55.000$’a bakacağım.”

Bennett daha önce de benzer bir analizi ile Bitcoin’in kısa vadede düşeceği ve yükseleceği seviyeleri bilerek yatırımcıların beğenisini toplamıştı. 63.300$ geçilemezse, 55.000$’a kadar bir geri çekilme yaşanacak mı takip ediyor olacağız.

İlgili Haber
Başarılı Analist Bitcoin Tahminini Açıkladı: "Önce 39.300$, Sonra..."

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları