CardanoHaberler

Popüler Analist: “Bunu İzlemeden Önce Cardano (ADA) Satın Almayın!”

Popüler analist Lark Davis'in Cardano'ya ilişkin açıklamalarını aktardık.

Mary güncellemesi sonrası popülaritesi artan Cardano’nun yükselişinin hız kesmesi, içeride kalan yatırımcıları umutsuzluğa sevk ediyor. Ancak popüler analist Lark Davis Cardano’nun geleceğinin parlak olduğunu düşünüyor.

Youtube’da “Cardano satın almadan önce izleyin” başlıklı bir video paylaşan analist Cardano’ya yöneltilen yaygın eleştirileri ele aldı.

1.Eleştiri:  “Cardano Aşırı Değerli”

Analiste göre, Cardano’nun şu anki kullanım durumu dikkate alındığında bu eleştirinin ufak bir haklılık payı olsa da bu eleştiri market gerçekleri ile örtüşmüyor. Bu durumun normal olduğunu düşünen Davis “diğer altcoinlerde de bunun oldukça fazla gerçekleştiğini görüyoruz.” dedi.

Davis, fiyatın hızlı yükselişinin Cardano destekçilerinin coşkusuyla ve projenin gelecek beklentileriyle açıklanabileceğini düşünüyor.

“Cardano’nun şu anda aşırı değerli olması fiyatın dramatik bir şekilde düşeceği veya bunun gibi bir şey olacağı anlamına gelmez. Aslında tam tersi olması muhtemeldir. Piyasa değeri ne kadar yüksekse birçok yatırımcının gözünde yatırım o kadar ciddidir. Bu da piyasa değerini daha da yükseltir ve daha da ciddileştirir. ”

2.Eleştiri: “Cardano ekosistemi üzerinde herhangi bir şey yapılmadı”

“Teknik olarak bu doğru değil. Cardano üzerine inşa edilmiş birkaç şey var ama elbette bu aşamada konuşulacak bir Cardano ekosistemi yok. Bu eleştiriyi kısmen doğru kabul edebilirim. Ancak Cardano’ya henüz akıllı sözleşme işlevselliği gelmediğinden bir ekosisteme sahip olmak zor. Bu nedenle bu eleştiriyi hakkaniyetli bulmuyorum.
Ayrıca akıllı sözleşmeler geliyor. Nisan ayı sonunda testnet bitecek. Ağustos ayında akıllı sözleşmeler ana ağa gelebilir.”

3.Eleştiri “Cardano Çok Yavaş Gelişiyor”

“Evet Cardano bir kripto projesi için çok yavaş ilerliyor. Bunun nedenini anlıyorum. Tamamen gözden geçirilmiş akademik yaklaşımı kullanılıyor. İşleri en baştan doğru yapmak istiyorlar. Mümkün olan en iyi blok zincirini inşa etmek istiyorlar. Bu da zaman alıyor.”

Analist Cardano ile genel düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor:

“Şimdi adil olmak gerekirse Cardona’nun arkasında büyük ve çok çok hevesli bir topluluk var. Cardano’daki uygulamaları kullanmaya hazır ve istekli büyük bir kullanıcı tabanı var. Cardano insanlara para kazandıran böyle bir ekosistem sunabilirse, kullanıcılar ve geliştiriciler gelecektir.

Ben şahsen Cardano’dan nefret edenlerin yanıldığını ve kripto para ekosisteminin büyük bir parçası olacağını düşünüyorum ”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir. Analistin düşünceleri haber verme hakkı kapsamında paylaşılmıştır. Yatırım kararlarınızı kendiniz veriniz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu