AltcoinBitcoinEthereumHaberlerSolana

Popüler Analist Yükseliş Beklediği 7 Altcoin Analizi Paylaştı!

Analist yatırımcılar tarafından değerlendirilmesi gerektiğini düşündüğü altcoinleri listeledi.

Seneye iyi bir başlangıç yapamayan kripto piyasası bu hafta itibariyle toparlanma belirtileri göstermeye başladı.

39.600 dolardan aldığı tepki ile 44.000 dolara kadar yükselen Bitcoin haftanın son işlem gününde 43.000 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Bitcoin’in aldığı bu tepki altcoinlerde de kısa süreli rahatlama yükselişi görmemizi sağladı.

Güncel piyasa değerlendirmelerini Youtube kanalında paylaşan CryptoBusy isimli analist son videosunda yatırımcıların iyi kazançlar elde etmek için değerlendirmesi gerektiğini düşündüğü 7 altcoini paylaştı.

Analistin listesinde 1.sırada lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yer aldı.

Bitcoin’in saatlik dilimde güzel bir kırılma yaşadığını söyleyen analist, böyle devam ederse 45.000 ila 46.000 dolar arasına yükselebileceğini belirtti.  Analist Bitcoin ile ilgili “Bu açık bir yükseliş trendi” dedi.

Analistin listesinde 2.sırada BTC’den sonra gelen en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH) yer aldı.

Tecrübeli analist Ethereum’da fiyatın yükselmesi için çok fazla potansiyel olduğunu söyledi. Ethereum’un yükselişinin piyasanın yükselmesi ile doğru orantılı gerçekleşeceğini belirten analist, bir sonraki hedefin 3.800 dolar olduğunu söyledi.

Listenin 3. sırasında Utrust (UTK) yer aldı. Analist 0.37 dolar seviyelerinden işlem gören UTK’nin oldukça iyi ilerlediğini ifade etti.

Listenin 4. sırasında THORChain (RUNE) bulunuyor.

Analist 6,32 $ seviyelerinden işlem gören RUNE ile ilgili “RUNE harika gidiyor ancak fiyatı düşüşü yaşanabilir. Bu bağlamda satın alma bölgesi 4-5 dolar arası. Piyasa yükseliyor ve umarım RUNE’u 10$ veya 20$ seviyelerine çıktığını görürüz.” dedi.

Listenin 5. sırasında Solana (SOL) yer aldı.

147 $ seviyelerinden işlem görmeye devam eden SOL için analist, “SOL fiyatı yükseliş trendinde ve 179 dolarlık bir sonraki hedefimize çıkmak için yükseliş bekliyoruz. Bunu kırabilirsek, Solana için 200- 250 dolar arasını görebiliriz.” dedi.

Listenin 6. sırasında Terra (LUNA) bulunuyor. Analist LUNA için hedefin 99- 100$ seviyeleri olduğunu söyledi.

Listenin son sırasında ise Polkadot (DOT) bulunuyor.  Analist Polkadot ile ilgili “DOT iyi gidiyor ve düşüş trendinden çıktı. DOT’un 24 $ seviyesini tekrar test etme ihtimali bulunsa da,  ilk hedef yaklaşık 31 dolar seviyeleridir.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu